Pronájem rodinného domu v Berouně

30.000,- Kč/ měs. bez poplatků

Nabízím k dlouhodobému pronájmu novostavbu rodinného domu o dispozici 5+kk, 135 m², garáží 25 m² a zahradou v ulici Jeronýmova, Beroun

Dům je ideální pro rodinu s dětmi či pro zájemce, kteří hledají nemovitost, kde si mohou užít možnost vytvořit klidné pracovní zázemí pro home office.

V přízemí domu se nachází garáž, kterou je možné využít k uskladnění či parkování. Otevírání vrat zajišťuje dálkové ovládání. Zahrada je vhodná pro posezení, grilování nebo prostor pro děti. Dům je oplocen, pouze u boční zděné části se řeší dodělání.

V 1. patře domu se nachází vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je vybaven lednicí a vestavěnými spotřebiči, a to elektrickou varnou deskou, horkovzdušnou troubou, myčkou nádobí a digestoří. Dále menší pokoj, který lze využít jako ložnici, kancelář a nebo šatnu. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Ve 2. patře jsou umístěny tři samostatné pokoje, koupelna s vanou, toaletou a bidetem.
Jako podlahová krytina je položena dlažba a plovoucí podlaha. Okna jsou plastová. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel. Elektřina a plyn bude přepsána na nájemce. Voda se rozpočítává na počet osob, za 1 osobu je účtovaná záloha 500,- Kč, účtování probíhá jedenkrát ročně po dodání vyúčtování dodavatelem.

Vybavení na fotkách není součást pronájmu, v domě zůstává pouze kuchyňská linka s výše zmíněnými spotřebiči.

Parkování je možné v garáži a před domem.

Dům je v současné chvíli obsazen nájemníky, k nastěhování bude volný od 1.7.2024.

V okolí domu je přátelské prostředí a dobré sousedské vztahy.

Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.


S pozdravem

Jakub Železný